Únor 2012

Today.

28. února 2012 v 17:06 | Miky |  Adminka píše..
Tak jak to jde ve škole? Mě se dneska nejvíc líbila hodina tělocviku, hrála se přehazka. Teda moc sem si nezahrála, ale to je fuk. Co jsem dneska zažila ani nechtějte vědět , v angličtině jsem dostala pětku , v matice jsme psali test na měřítko mapy, takže další pětka . V češtině jsme recitovali, naštěstí na mě nedošla řada , ale ikdyby jo, tak jsem přišla na to, že umím básničku z minulýho roku . V informatice jsem se podívala na některé vaše blogy , chtěla jsem vám okomentovat i články, ale komenty nešly vůbec vkládat, navíc to všechno viděl učitel . A nakonec dějepis, tam jsem si čmárala po lavici , stejně jako v ostatních hodinách.

Big Change

26. února 2012 v 22:24 | Miky |  Adminka píše..
Hi sweetie
Jak jste si užili víkend? Já teď asi dělám největší blbost. Vím, že si za to pak i zaplatím, ale zovna mě to začalo bavit [heh]. Tohle bude ještě velký.
Kromě toho jsem vám sem hlavně šla napsát, že mám 'domácí' vězení, takže nejspíš nebude tolik času psát na blog. Zato, že dostanu napomenutí , že jsem neodevzdávala od vánoc sešit, se prostě musí platit. Jo , a zítra ( jestli se vůbec angličtinu a dějepis naučím ) vám semka vložím i něco jinýho, kromě deníku . Asi změním účel blogu. Budu sem dávat tutorialy, příběhy, apod. Samozdřejmě, že s deníkem pokračuju . Zpět k deníku >>
Zítra mi držte palce. Čeká mě fyzika , bude to boj . Měla jsem v plánu se do ní něco naučit, ale pak mě to nevyšlo tím, že jsem přišla z venku až k večeru, kolem sedmé (možná šesté) hodiny, a to jsem si akorát přečetla zhruba 4 kapitoly knížky. To mě nakoplo, asi začnu psát taky nějaký příběhy, Zítra ve škole nejspíš začnu. Zítra jdu taky do výtvarky. Tam to bude taky o nervy, čeká mě dokreslení strašně těžkýho výkresu. Řekla bych, že to ani za tu hodinu nestihnumnt. A navíc, jsem si měla ještě donést materiály na výkres památek města Boskovic, nato jsem si vzpoměla ale až teď.Vůbec se mi zítra nikam nechce, závidím těm , co můžou zítra spát do dvanácti (:
Zítra bye
8<>
Miky..

Hey,Idiot. I HATE you ;*

25. února 2012 v 13:13 | Miky |  Adminka píše..
Tak jsem včera nebyla ve škole, musím říct, že si vůbec nestěžuju. Škola mi vůbec nechyběla, ale to je jedno.
Včera jsem se dívala na film 'Žáby k zulíbání'. Kdo neví, možná vám něco řekne jméno Fred . No to je jedno, určitě ten film doporučuju diamant.
Od rána poslouchám písničky , sleduju blogy ostatních a přemýšlím co by se na blogu dalo změnit, jsem spokojená. Právě piju pomerančovej džus -znáte pocit pohody? Tak ten teď mám. Venku je celkem fajn, Teda aspoň to tak vypadá. Ve dvě hodiny jdu ven, protože je mi jasný, že takový počasí nebude celej únor. Navíc už jsem dlouho venku nebyla, nebudu pořád jenom sedět doma .
V poslední době se mám tak (ne)šťastně. je divný , že ani já sama nevím jak mi je. Jednou mám kvůli nějaké kravině radost, a jindy z jiné kraviny zase špatnou náladu. Ale včera jsem ještě se sestrou dostala baseballovou bundu :33. To mě udělalo celkem velkou radost smileys. Někdy sem hodím fotku.
Vůbec nevím, co budu celej víkend dělat, dneska půjdu ven, večer se podívám na nějakej film a tak. A v neděli se budu muset učit do fyziky, protože tam učitelka asi bude poslední týden, tak se už budou uzavírat známky na vysvědčení. Se mnou to bude těžký, protože jsem si pos*ala test na čtverku, musím to dohnat .
A zase, po učení se podívám na nějaký filmy. Můžete mi dát i nějakej typ. Jo,a dneska na blog možná ještě napíšu, záleží na vaší aktivitě, abych sem nepřidávala články , který nikdo nečte ;).
Jo , a dneska budu ještě měnit vzhled, těšte se :3.
Nechápu.
jak jsem se s někým takovým mohla dát dohromady. Kéž bych tě nikdy nepoznala . celou dobu si mě pořád jenom urážela,
čuz
Miky

Moje video, už brzo- jenom co se ukáže někdo na spolupráci.

24. února 2012 v 18:00 | Miky |  Adminka píše..

HELP:

Napadlo mě, že bych jakožto největší fanoušek Justina Biebera/heh/ , mohla zkusit 'soutěž' , kterou vyhlásil. Justin Bieber dal totiž na twitter tohle video> http://www.youtube.com/watch?v=AsBsBU3vn6M s tím nápadem, že by fanoušci mohli udělat něco podobného se stejnou písničkou a pak mu to vložit na fejs . S tím to bude trochu problém- facebook nevedu, ale twitter jo [hah]. -Jdu do toho- jestli se neohlásí někdo , kdo by do toho šel se mnou do dvou dnů,, jdu sama [heh]. Video by se určitě ukázalo na blogu do poloviny března, možná i dřív,- podle toho jestli by se podařilo :). Já osobně si myslím,že je to celkem dobrej nápad.
smizuzi
Kromě toho videa, se předem omlouvám, jestli by na blogu byla neaktivita- nějak nemám nápady, obzvlášť když budu makat na tom videu . Uvidím, předem se taky omlouvám affs, kdybych neobýhala. O víkendech to budu dohánět ! :)

Zítra> VOLNO! (:

23. února 2012 v 16:32 | Miky |  Adminka píše..
Znáš ten pocit ?Ležíš se sluchátky v uších, hraje ti tam tvá oblíbená písnička se smutným textem. V duchu si říkáš její slova a přemýšlíš o životě. O chlapci, kterého miluješ, ale on tebe ne. Trápíš se. Chceš být s ním, ale nejde to.Chtěla by si ty staré časy vrátit. Říkáš, že by si pro to udělala cokoliv a všechno by si udělala jinak. Ale je pozdě. Už nikdy to takové nebude. Už nikdy.Už nikdy, už nikdy .. Stále si to opakuješ a najednou ti po tváři tečou slzy.Už je to tady zase, ty dny, když na něj stále myslíš, trápíš se tím, co bylo a ničí ti to budoucnost .
Hlásím se vám . Naposledy jsem na blog psala ve Čtvrtek [ dva dny zpět ]. V prvé řadě bych chtěla napsát článek ve stylu deníku, a v druhé části ( v celém článku ) přidám fotku ze zájezdu do Anglie. [ na fotce: Já - FUUU, Justin Bieber a kamarádka Bára ].
Jo, a taky zítra nejdu do školy! 10 lidí z naší školy má totiž ''ředitelský volno''. Tak to zítra ve zdraví přežijte!.
Když už jsme u té školy- v tom ústavu to celkem šlo. Nemuseli jsme nic dělat, jenom ve Fyzice nám dala test, všechny jsme to opsali z klíče ( řešení vzadu v učebnici ). Ale ona nám nedala známky! FUU.
A počasí taky celkem ujde. Už se prej 'otepluje'. Otepluje, ale ne o moc jak jsem si myslela. No, a myslela jsem si, že napíšu delší článek, ale.. radši přidám už jenom fotku:

Bez nadpisu

21. února 2012 v 20:58 | Miky |  Adminka píše..
Musím uznat, že to ve škole jde celkem hladce. Dokonce víc , než sem čekala. Protože je naše třída na LVK, tak nás učitelky nenutí něco dělat. V hodině se jenom tak flákáme a nic neděláme. Jo- a v té výtvarce to bylo celkem v pohodě, akorát mě učitelka pořád jenom buzerovala, ale to je mě celkem jedno.

Asi ani nemám o čem psát, sem tady jenom na rychlo, za chvilku asi půjdu spát, abych zítra vůbec vstala. Za pondělek a dnešek , se toho ani moc nestalo. Zítřek bude nejhorší --> 2 hodiny fyziky. No co,. V té šestce si na sebe začínáme zvykat. Nadáváme si navzájem do 'hnusnejch xichtů'. Do teď sem učitelkám věřila, že naše třída dělá největší bordel- O M Y L ,my se nemlátíme třídní knihou .

Asi by ste měli vědět, že v tomhle článku mělo být původně to,- že nevím jak se ''těch dvou'' zbavit. Už mě dost štvou, ale to je jedno. O tomhle blogu ví totiž dost lidí >_<.
Na závěr,- v pátek přidám soutěž na blog (:

V příštích dnech...

20. února 2012 v 2:49 | Miky |  Adminka píše..
Tak jsem pro vás dneska udělala menší rozpis toho, co na tomhle blogu v příštích dnech proběhne /stručně/ :
*Affs:
Jestli se chcete ještě přihlašovat, beru od teď už jen maximálně 5 lidí. Dneska jsem přijala další dva blogy do affs. Tak ať vás stihnu obýhat . V přibližné době ( týden , dva ) proběhne kontrola affs.
*Design:
V poslední době jsem si tak ''trochu'' oblíbila justina biebera- takže počítejte s tím, že s ním bude i v pozdější době design. Nesnášejte mě - je to ale můj blog.
*News:
Fanclub Justina Biebera (?)
*Adminka:
Neví jak bude stíhat kvůli škole.. tento týden možná nebudu obýhat, a když jo tak maximálně dvakrát do týdne,- napravím o víkendu.

Zapamätaj si ma,spravím ti zo života peklo.

18. února 2012 v 12:19 | Miky |  Adminka píše..
Tumblr_lyj48mcbsh1r3nk01o1_500_large
Přeju krásný sobotní ráno (?)
Vlastně ani nevím o čem psát, měla jsem v plánu o července ( žádnej hokejista- ale koupaliště ). Ale když si přečtete článek s názvem 'Titulek článku nesmí být prázdný' - tak sou tomu věnovaný aspoň dva odstavce minimálně. Dneska jsem chtěla jít ven, ale asi se na to vykašlu a zůstanu doma. Nějak se mě do toho počasí nechce. Dneska v 8:00 odjížděla třída na LVK. A já se v 10:00 dívám na 'Jak jsem poznal vaši matku'. [háá].
Našla jsem svoje další starý blogy- H R Ů Z A . Nevydržela jsem se nesmát. Ikdyž jeden z těch starejch blogů je důkaz toho, že už dva roky má u mě scene styl velikej obdiv. Možná, že ten blog obnovím ,pokud si vzpomenu na heslo :). Pomalu mě dochází nápady o čem psát, tak napíšu o včerejšku. .
Jako o první věci začnu asi o cestě do školy- je to čím dál horší, všude sníh a nedá se v tom chodit, a to ještě sněží víc a víc. Hned jak jsme přišli tak zazvonilo, to znamená , že jsem šla na angličtinu. Ze všeho nejvíc jsem doufala v to, že si učitelka nevzpomene na ten test , co jsme měli psát a co ani nemám ty slova v sešitě. Pro jistotu si vzpoměla jenom na ten test- byla sice výhoda , že nám řekla už na začátku hodiny, že si na konci napíšem na ty slovíčka ( napsala jsem si co nejvíc slovíček na okraj pracovního sešitu , abych si z toho mohla pár věcí opsat ) . Jenže byla nevýhoda v tom, že pak jsem žádný slovíčka z těch co jsem si napsala , nepotřebovala. To co jsem neměla napsaný, jsem se donutila vzpomenout, tak jsme si celá třída myslela že dostanem jedničky, maximálně dvojky. Hned po angličtině byla čeština, kde jsme museli zase R E C I T O V A T.. mě naštěstí nevybrala, ale mou kámošku jo. Ta měla neštěstí takový, že učitelka tu její básničku uměla, a tu poslední sloku, kterou si myslela že recitovat nebude neuměla ani učitelka- ani nikdo jinej ze třídy že by jí poradil, takže musí jít na opravení.
Stručný body v CČ

Jenom 5 slov na srdci mám- o váš názor se nestarám

16. února 2012 v 0:11 | Miky |  Adminka píše..
Vlastně nemám co psát. Už od pondělí sem chtěla napsat, napsala..ale pak
jsem to smazala. Tak píšu teď. Nějak mě to prostě časově nevychází.
Ikdyž dnešek byl celkem zajímavej. Ve škole pořád nějaký písemky. Už mě nebaví
se na něco pořád učit. Dneska jsme psali z mýho ' nej nej nej nej nejoblíbenějšího'
předmětu- FYZIKA. Zítra píšem na matiku- na něco co ani nechápu. Ale to je jedno..
-Přišla jsem ze školy-po třech hodinách čekání na klíče abych se mohla dostat do baráku,
a dostala sem ještě nadaný za to, že nemám klíče svoje. Předchozí článek o tom,
jak sem si vychvalovala mamku- beru to zpět. Všechno posrala. Vlastně si za to částečně
můžu sama, ale kdyby to tak nehroutila, bylo by to v pohodě.
Hned potom mě napsala kámoška jestli se nechci stavit, ale nemohla jsem takže jsem
nikam nešla . Pak jsem vlezla na skype a na blog, tak jsem si řekla že bych měla už napsat,
protože jsem se dlouho neozvala. Protože jsem zjišťovala všechny informace o N,
neměla jsem čas na článek, proto ho píšu ve dvanáct večer-až ho zveřejním,bude i víc
. Snad mě chápete,ale stálo to zato.Příští týden jede třída na lyžák, takže
holky od nás co nejedou budou v šesté třídě, [včetně mě] ..
příští týden se budu muset učit jenom na Fyziku, takže se budu blogu věnovat co nejvíc.
Nejvíc jsem ale natěšená na pátek- měla jsem jet do Brna , ale to nakonec neprošlo,
takže jsem si zařídila , že půjdu ven s N -( .. Chtěli jsme jít na bruslák, no ještě
uvidíme (:
Abych pravdu řekla, napsala bych toho co nejvíc, ale má to dva důvody, navíc to všechno
nejde napsat do jednoho článku.


!Je to doma

12. února 2012 v 22:59 | Miky |  Adminka píše..
Dnešní večer proběhl suprově.
Konečně mě chápe- konečně pochopila, proč jsem vlastně málem rupla z fyziky. A prostě pochopila to, jak to mám ve škole. Tím, že jsem se do obýváku přišla dívat na simpsonovi to vlastně začalo, začali jsme se spolu bavit o škole, a tak. Byla skoro poprve tak fajn, nenadávala mi -prostě nic. V pohodě jsme se bavili, došlo to až k tomu, že mě i sestře povolila nový vlasy (:
Mě ty, co jsem semka dávala ten obrázek, a sestře obarvit si hlavu na černo. Líp to dopadnout nemohlo. Konečně pochopila to všechno- dokonce i to, jaký mám vztahy s L a B ,. Je strasně fajn, konečně je s ní řeč!

Dál- jsem se do všeho naučila, je to super pocit vědět že všechno mám. Až na ten projekt do zeměpisu. Od té doby co jsem napsala kamarádce jestli náhodou nevím co mám za prezentaci, úplně jsem na to zapoměla. No co- přiznám se. Jedna pětka ze zeměpisu- a příští půl rok se budu muset snažit (:

Na závěr mám pro vás úžasnou písničku .. Tu skupinu našla sestra, teď ji pořád posloucháme .. Je mi jedno jestli je vám z nich zle, jestli se vám to líbí nebo ne, mě se to prostě líbí . Kdo nemá rád metal , tak bych si to nepouštěla bejt váma. [ je to takovej styl, místama trochu do metalu (: ]
Posuďte sami :*
Zbožňuju je <3
Miky

Titulek článku nesmí být prázdný.

12. února 2012 v 0:16 | Miky |  Adminka píše..

I want SUMMER!

Už chci teplo, červenku [ Kdo by nevěděl- Červenka je koupaliště ]. Do prázdnin je ještě tolik měsíců.. ale určitě to rychle uteče, a bude vysvědčení- s ním i Červenec a prázdniny (: Tohle léto bude velký!

Je mi blbě. To už dokazuje to jak všude vyhlašuju že se těším do školy. Zítra se musím naučit do fyziky, jinak dostanu ze zkoušení za 5, a když si chci opravit to vysvědčení, tak si to nemůžu dovolit :X.
Pak ještě přírodopis, naučit se 3 látky. K tomu si sednu až k večeru, protože se mě to zdá celkem jednoduchý- ale zase. Nesmím si ty známky nějak pokazit!.

Už zítra..
bych mohla mít vlasy co jsem vám dávala do článku ze Čtvrtka. Ale skrz to že budem mít zítra 'návštěvu' .. tak prostě nemůžu z baráku ani na krok. Tak schválně, kdy se k tomu dokopu.

Tumblr_lwnfetixlx1r8k3iio1_500_large
Miky

Moje milá fyziko, tímto ti oznamuju, že si pomalu horší jak zeměpis.

11. února 2012 v 15:42 | Miky |  Adminka píše..
Už podle názvu asi poznáte, o čem je tady řeč.
Už asi dvě hodiny se tady snažím naučit se
 definice , z kterých učitelka každou 
hodinu zkouší. Ještě k tomu výpočty , 
který sme braly ještě před definicema !.
-prostě v tom plavu.. nechápu to.. ale musím si fyziku opravit! To je jedno,- nebudu tady propagovat školu. Co je u mě novýho.? Nic- akorát se už trochu zbavuju těch pomluv na mě. Každej má na mě jinej názor, každej mě zná jinou dobu . A ne každej mluví pravdu (:

Dokola se dívám na film 'The Last Song' , kde hraje jako hlavní role Miley Cyrus. Miley moc nemusím- ale tohle si zahrála dost dobře. I ta písnička co k tomu nazpívala. Poslechněte si ji na YouTube.. ,,The Last Song-When I Look At You by Miley Cyrus''

Včera jsem uvažovala nad tím, že bych tenhle blog zrušila, a založila další , protože o tomhle ví dost lidí. Ale kašlu na to, je moje věc co sem píšu a co ne - sou to prostě moje názory. !
Začátek písničky je nejhezčí (:

Díky za to,že mi podrážíš nohy. Aspon si dávám větší pozor. '))

10. února 2012 v 12:05 | Miky |  Adminka píše..
| předem upozorňuju , že nadpis nijak nesouvisí s nadpisem - snad |
V první řadě bych chtěla udělat z tohoto prvního odstavce menší reklamu na sestřin blog. Teprve začíná, ale myslím si, že na začátek je dost dobrá ne? Na blogu najdete plno obrázků ale i informací o skupině one direction .. tohle všechno najdete na téhle url -> http://we-love-1d.blog.cz/ .. Jestli se nepodíváte,o hodně přijdete !:)

Pokračuju..
.. venku hnusně. Je jakási nuda, ty prázdniny prostě neproběhly tak, jak jsem si představovala. Když se jde ven , tak maximálně na hodinku, víc nevydržíte [Teda aspoň já ne ] .. Ale někdy je to fakt zábava :).
Rozhodla jsem se , že do těch vlasů půjdu! [Viz. obrázek v minulém článku ]. Asi ovlivním názory na mě i u těch, který neznám, ale nemyslím si, že by se s tím měla změnit i moje povaha ,. A proč se říká podle vzhledu nesuď člověka? :).
A za dva dny do školy- [ kromě nemocných jedinců a lidí v práci ]. Dneska jsem se probudila v sedm hodin, pak jsem ale (nečekaně) zase usnula a vzbudila se až myslím v 10 hodin. Vyspala jsem se celkem dobře a s dobrou náladou jsem se šla podívat na nějaké blogy a napsat na ten můj . Bez facebooku ( teprve 2 den ) to dávám celkem dobře, na skypu mám jenom 2 nejdůležitější kontakty . Zbytek jistí mobil a to, abych doma přemluvila o častější dobíjení paušálu . Vychází to celkem fajn, je mi fajn .. :)

Ps.: Dneska možná ještě napíšu, protože u nás spí Lucy a Peťa :)*
Miky
Tumblr_ls70p3fnvl1qjcqswo1_400_large
Když je zima, chce to něco letního!..
Ps.: neví někdo kde a za kolik koupit šaty , který má ta holka v pravo? :)

I ♥ U

9. února 2012 v 20:13 | ad.. |  Adminka píše..
Včera jsem se sestrou poslala taťkovi mail s odkazem na triko - s niallem!:) .. Snad to vyjde a budu ho mít ♥.
Sestra si koupila triko s celou skupinou, a já jen s Niallem. Stejně to vypadá tak, že si ho budem půjčovat. Taky jsem se chtěla zeptat jestli někdo nevíte adresu na Nialla Horana? Moc vás prosím, byly by jste moc hodní, kdyby jste se po ní někde podívali, já ji nemůžu nikde najít :/. Chtěla bych mu poslat dopis :). Vím, že mu takových dopisů musí přijít denně aspoň tisíc, ale zkusit se musí všechno!
Rozhodla jsem se taky pro nový vlasy- zatím jenom pro střih, protože si myslím, že na nějakou takovou barvu jako vám ukážu na obrázku, je moc brzo :/. Ale střih bude úplně stačit! Ještě musím s našima promluvit. Dám vám sem obrázek toho střihu , a řekněte mi prosím váš názor :) [beru kritiku]
Shrnutí článku:
* Nevíte někdo o adrese Nialla Horana?
* Váš názor na účes [viz. obrázek]


Náběr affs

7. února 2012 v 16:30 | ad.. |  Adminka píše..

Náber affs

( Prosím affs ze starého blogu, ať se taky zapíšou )
Pokud chceš být moje affs napiš do komentářů:
*Přezdívku
*Blog
*Kolikrát do týdne obýháš

Beru všechny!